399 - هزینه ثبت نام آزمون های سراسری ۱۴۰۰ اعلام شد

هزینه ثبت نام آزمون های سراسری ۱۴۰۰ اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور هزینه خدمات ثبت‌نام دریافتی از متقاضیان در آزمون‌های سراسری سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه‌ای هزینه دریافتی بابت خدمات ثبت‌نام از متقاضیان در ۱۸ آزمون سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد. در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور آمده است؛ هیئت وزیران در جلسه ۲۵ آبان سال ۹۹ به استناد بند (الف) تبصره ۴۹ قانون بودجه سال ۱۳۶۴ کل کشور، هزینه خدمات ثبت‌نام دریافتی از متقاضیان شرکت در آزمون‌­های سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۴۰۰ را به شرح جدول زیر تعیین نمود و این هزینه خدمات به حساب خزانه واریز و در بخش درآمد بودجه کل کشور منظور می‌شود.

بر این اساس، هزینه ثبت‌نام در آزمون سراسری ۵۴ هزار تومان، کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۰هزار تومان، دکتری تخصصی ۱۵۰هزار تومان، کاردانی پیوسته ۵۴هزار تومان، کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۶۸ هزار تومان و هزینه آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۰ هزار تومان تعیین شده است.

متقاضیانی که در زمان‌های اعلام شده توسط سازمان سنجش ثبت نام می‌کنند صرفا مبلغ مشخص شده در دفترچه راهنمای آزمون را پرداخت می‌کنند. این هزینه صرفا برای متقاضیانی است که در زمان مقرر ثبت‌نام نکرده‌اند و یا متقاضی تغییر حوزه امتحانی هستند. از این رو این دسته از متقاضیان باید علاوه بر هزینه مصوب، ثبت‌نام در زمان مقرر مبلغ مذکور را نیز پرداخت کنند.

جدول هزینه‌های ۱۸ آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ به شرح زیر است.

61855241 521x400 - هزینه ثبت نام آزمون های سراسری ۱۴۰۰ اعلام شد

منبع: www.isna.ir

تاریخ: ۲۸ بهمن‌ماه ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

دانش آموز عزیز ، دبیر این درس هر شب از ساعت 21 الی 24 در بخش دیدگاه پاسخگوی سوالات شما می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *