715 - دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان

دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان

کارنامه تمام دانش‌آموزان در تمام مقاطع تحصیلی به صورت الکترونیکی قابل دریافت است.

جزئیات دریافت کارنامه دانش‌آموزان به صورت الکترونیکی اعلام شده است؛ طبق اعلام مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش ارائه کارنامه به صورت الکترونیکی در این ترم تحصیلی برای همه مقاطع تحصیلی صورت می‌پذیرد و منحصر به پایه تحصیلی خاصی نیست.

پایه‌های تحصیلی که آزمون‌هایشان زودتر تمام می‌شود زودتر اقدام به ورود نمرات می‌کنند، به عنوان مثال ارزشیابی پایه‌های ابتدایی زودتر به اتمام می‌رسد و دانش‌آموزان می‌توانند کارنامه خود را زودتر دریافت کنند.

  • زمان دریافت کارنامه الکترونیکی دانش‌آموزان

به محض اینکه معلمان مدارس، ورود اطلاعات به سامانه سیدا را انجام دهند ۲۴ ساعت بعد از آن کارنامه فعال می‌شود و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

  • دریافت رمز عبور کارنامه الکترونیکی دانش‌آموزان

در ترم تحصیلی پیش نیز ارائه کارنامه به صورت الکترونیکی را به صورت آزمایشی اجرا شده بود و بسیاری از دانش‌آموزان نام کاربری و رمز عبور ورود به درگاه پادا به نشانی https://pada.medu.ir را در اختیار دارند و با همان دسترسی که از قبل برای درگاه پادا داشتند می‌توانند مراجعه کنند.

اما در صورتی که به نام کاربری و رمز عبور ورود به درگاه پادا دسترسی نداشتند نیازی به مراجعه حضوری به مدرسه نیست و از طریق شاد یا مکانیسم‌های ارتباطی دیگری که با مدرسه دارند باید نسبت به اخذ آن اقدام کنند.

  • شرایط دریافت کارنامه الکترونیکی دانش‌آموزان

دریافت الکترونیکی کارنامه هیچ پیش نیاز و شرطی ندارد و فقط با دریافت نام کاربری و رمز عبور ورود به درگاه پادا از مدرسه، امکان پذیر خواهد بود و همانطور که گفته شد بسیاری از دانش‌آموزان هم این رمز را اختیار دارند.

 

منبع: www.rahbordemoaser.ir

تاریخ: ۱۴ خردادماه ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

دانش آموز عزیز ، دبیر این درس هر شب از ساعت 21 الی 24 در بخش دیدگاه پاسخگوی سوالات شما می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *