354 1400x740 - جذب ۵۰۰ نیروی طرحی در آموزش و پرورش استثنایی کشور

جذب ۵۰۰ نیروی طرحی در آموزش و پرورش استثنایی کشور

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر از جذب نیروی طرحی در مدارس استثنایی خبر داد.

نصرالله نوروزی با اعلام این خبر عنوان کرد: آموزش و پرورش استثنایی کشور در راستای ارائه خدمات توانبخشی به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و نیز همکاری با فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در حوزه توانبخشی، آماده به کارگیری این گروه از فارغ‌التحصیلان در قالب نیروی طرحی در مدارس استثنایی است.

وی رشته‌های شغلی مورد نیاز آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر در این طرح را کار درمانگر، گفتار درمانگر، فیزیوتراپ و شنوایی شناس اعلام کرد و ادامه داد: آموزش و پرورش استثنایی استان در قالب این طرح، نیروهای توانبخشی با تخصص های اشاره شده را در مدارس استثنایی استان جذب خواهد کرد.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر افزود: گذراندن طرح نیروهای توانبخشی در مدارس استثنایی، ضمن کمک به رفع نیازهای توانبخشی دانش‌آموزان با نیاز ویژه، تجربه مناسبی نیز عاید فارغ‌التحصیلان مربوطه خواهد کرد.

نوروزی با بیان اینکه حدود ۵۰۰ نیروی طرحی در آموزش و پرورش استثنایی کشور جذب می‌شوند، اظهار کرد: در صورتی که استانی موفق به جذب سهمیه کامل خود در این طرح نشود، سهمیه باقیمانده به استان‌های دیگر واگذار خواهد شد و امیدواریم آموزش و پرورش استثنایی استان بتواند سهمیه کامل تخصیصی به مدارس استان را در این قالب جذب کند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان گذراندن طرح در آموزش و پرورش استثنایی استان بوشهر با در دست داشتن مدارک هویتی و تحصیلی تا پایان وقت اداری سه شنبه ۲۹ مهرماه ۹۹ به اداره آموزش و پرورش استثنایی استان واقع در بوشهر، خیابان امام خمینی (ره) (سنگی)، نبش خیابان ۷ تیر مراجعه کنند.

 

منبع: www.isna.ir

تاریخ: ۲۷ مهرماه ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

دانش آموز عزیز ، دبیر این درس هر شب از ساعت 21 الی 24 در بخش دیدگاه پاسخگوی سوالات شما می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *