219 1400x740 - تیرماه؛ زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت

تیرماه؛ زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی اعلام کرد: با توجه به مجوز صادره وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون استخدامی داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه سال ۱۳۹۹ با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

شاپور محمد زاده در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی گفت: با توجه به مجوز صادره از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون استخدامی داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی صبح روز جمعه۲۰ تیرماه سال ۱۳۹۹ با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در ادامه به روند برگزاری این آزمون اشاره و اظهار کرد: برگزاری این آزمون بر اساس تفاهم‌نامه وزارت آموزش‌وپرورش با جهاد دانشگاهی و برابر مجوز صادره از سوی ستاد کرونا رأس ساعت ۹ صبح جمعه ۲۰ تیرماه سال جاری در حوزه‌ای امتحانی تعیین‌شده در مراکز استان‌ها و تعدادی از شهرستان‌ها بارعایت کلیه دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد کرونا وزارت بهداشت آغاز می‌شود.

 

وی با اشاره به روند استخدام آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اظهار کرد: مشمولان در این آزمون پس از شرکت و قبولی در آزمون داخلی که توسط وزارت آموزش‌وپرورش برگزار می‌شود و با توجه به نیاز آموزش‌وپرورش، رشته تحصیلی، جنسیت و سنوات خدمت و ظرفیت استخدام اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور باید حداقل دوره یک‌ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی و پس از قبولی در آزمون پایان دوره تا پایان برنامه ششم توسعه به استخدام آموزش‌وپرورش درمی‌آیند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی بابیان آمار شرکت‌کنندگان در این آزمون گفت: تعداد ثبت‌نام ‌شدگان در این آزمون۲۴۲۰۰ نفر است که در صورت کسب نمره حدنصاب ۵۰ درصد جهت دوره یکساله به دانشگاه فرهنگیان معرفی می‌شوند.

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، وی به گذراندن آموزش‌های مهارتی قبول ‌شدگان در دانشگاه فرهنگیان اشاره و اظهار کرد: پذیرفته ‌شدگان این آزمون به دانشگاه فرهنگیان معرفی می‌شوند و آموزش‌های مهارتی را می‌گذرانند و سپس جذب آموزش‌وپرورش می‌شوند.

محمد زاده در پایان ضمن آرزوی موفقیت آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در آزمون گفت: امیدواریم همه آموزش ‌دهنده‌های مشمول،۵۰ درصد امتیاز را کسب کنند و وارد چرخه استخدام شوند.

 

منبع: isna.ir

تاریخ: ۱۷ تیرماه ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

دانش آموز عزیز ، دبیر این درس هر شب از ساعت 21 الی 24 در بخش دیدگاه پاسخگوی سوالات شما می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *