279 1400x740 - آغاز ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه

آغاز ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با اشاره به اینکه رانندگانی که سال گذشته در سامانه سپند ثبت نام کرده‌اند و اطلاعات فردی و خودرویی آنها تغییری نکرده است پیامک دریافت می‌کنند و نیازی به مراجعه حضوری ندارند، گفت: رانندگان جدید متقاضی ثبت‌نام در سامانه سپند از روز شنبه (۲۵ مردادماه) می‌توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

مرتضی ضامنی، درباه ثبت‌نام رانندگان سرویس مدارس گفت: ثبت نام در سامانه سپند از سال گذشته به صورت سراسری در کشور اجرا شد؛ امسال هم در گام اول شرکت‌های پیمانکاری ثبت‌نام کردند و حدود ۱۵۰۰ شرکت پیمانکاری در سراسر کشور فرایند ثبت‌نام را تکمیل کردند که شهرداری‌ها تعدادی از درخواست‌ها را به تأیید رسانده‌اند.

3 - آغاز ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه

وی افزود: در حال حاضر در بحث ثبت‌نام از رانندگان قرار داریم که از روز شنبه ۲۵ مردادماه سال جاری ثبت‌نام آنها آغاز خواهد شد. این رانندگان به دو دسته تقسیم می‌شوند رانندگانی که در سال گذشته در سامانه سپند ثبت‌نام داشته‌اند و سهمیه سوخت هم دریافت کرده بودند که این رانندگان باتوجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در صورتی که مشخصات فردی و خودرویی آنها تغییری نکرده باشد نیازی به مراجعه حضوری ندارند و از روز شنبه پیامکی برای آنها ارسال می‌شود تا اگر تمایل داشتند سال آتی نیز در بحث سرویس مدرسه فعالیت کنند اعلام آمادگی کنند و این کار از طریق پیامک انجام خواهد شد و ثبت‌نام آنها انجام می‌شود و در کارتابل شهرداری‌ها قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: اما آن دسته از رانندگانی که در سال گذشته در سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند و متقاضی فعالیت در حوزه سرویس مدارس در سال تحصیلی آینده هستند با توجه به هماهنگی انجام شده با دفاتر پیشخوان دولت از روز شنبه ۲۵ مردادماه سال جاری می‌توانند به این دفاتر مراجعه و ثبت‌نام خود را انجام دهند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سرویس مدارس تاکید کرد: پروتکل‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در سرویس مدارس همانند پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی می‌باشد که با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و با حداکثر سه نفر در خودروهای سدان و در خودروهای جمعی با ۵۰ درصد ظرفیت اسمی باشد.

 

منبع: www.isna.ir

تاریخ: ۲۵ مردادماه ۱۳۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

دانش آموز عزیز ، دبیر این درس هر شب از ساعت 21 الی 24 در بخش دیدگاه پاسخگوی سوالات شما می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *