طرح آموزش پایه ۱۰، ۱۱ و ۱۲

1400 1401 1920x640 - طرح آموزش پایه 10، 11 و 12
[bina_school_yavari_user_logged_in]

Block "bina_school_yavari_user_logged_in" not found

[/bina_school_yavari_user_logged_in]
کارگاه‍‌های مشاوره‌ای و انگیزشی مهندس محمد مقصودلو

واقعا چه وقت خوب و بد یک رویداد مشخص می‌شود؟

کرونا روزگار دشوار و نامعلومی را برایمان پیش آورد، روزهایی متفاوت از همیشه، دست و پا گیر و سخت. اما در همین این دوران و در خانه، پای ما به بهترین دانشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، موزه‌ها، سالن‌های تئاتر و .. باز شد. مکان‌هایی که کمتر فرصت داشتیم به آنها سر بزنیم به لطف تکنولوژی جولانگاه هر روزه ما شده و به هر جا که دوست داریم به صورت مجازی و غیر حضوری سر می‌زنیم.

جامعه یاوری فرهنگی هم این مژده را برای دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دارد که در ادامه توسعه طرح مدرسه یاری و « بیا بیاموزیم » شما را تنها نمی‌گذارد و مجرب‌ترین و برجسته‌ترین معلمان تهران را به خانه‌هایتان می‌آورد.

امروز ما روزگاری متفاوت را می‌گذرانیم، روزهایی که آسان نیست. همه جهان گویی توقف کرده و برنامه‌هایی که سال‌های سال است بر روالی ثابت بوده تغییر مسیر داده‌اند. امروزه سواد به معنای توانایی ایجاد تغییر است و شاید توانایی سازگاری سریع و مناسب با تغییرات ایجاد شده بزرگترین پیشرفت ما محسوب می‌شود.

سالیان سال است مهرماه زمان آغاز مدارس بوده و خرداد وقت امتحانات و تیر و مرداد بحبوحه کنکور و سال‌های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم همیشه سال‌هایی تعیین کننده در دوران تحصیلی بوده‌اند. کرونا مدارس را تعطیل کرده اما آموزش تعطیل نیست و ادامه دارد، امتحانات نهایی و کنکور هم برقرار است. آموزش و پرورش و مدارس خود تمهیداتی برای سپری کردن این دوران اندیشیده‌اند اما امکانات مدارس همه جای ایران پاسخگوی برگزاری کلاس‌های آنلاین نیست. جامعه یاوری فرهنگی که چندین سال است پشتیبان و یاور دانش‌آموزان بوده و از محدودیت‌ها و کمبود امکانات برخی از مناطق کشور آگاه است این بار نیز تمام قد آماده است که نقش خود را ایفا کند.

ما در قالب حدود ۵۰۰ فیلم با کیفیت که به دلیل دوران کرونا به صورت رایگان در اختیار شماست و با تدریس برجسته‌ترین و مجرب‌ترین معلمان تهران، شما را به سی درصد باقی مانده کتاب می‌رسانیم. پس از اتمام دروس و توضیحات تشریحی، جلسات تست‌زنی و حل تمرین نیز برایتان مهیاست.

خبر خوش برای دانش‌آموزان مقطع « نهم » اینکه نگران انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی و کم شدن ارتباط و تعامل با مشاورانتان نباشید. چرا که بهترین مشاوران تحصیلی همراه و یاری‌رسان شما در انتخاب رشته‌های مورد علاقه‌تان خواهند بود.

 

18 800x267 - طرح آموزش پایه 10، 11 و 12

معرفی طرح ” یاوری فرهنگی دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در دوران کرونا ” توسط آقای محمد مقصودلو، مشاور ارشد تحصیلی

با تماشای این چند فیلم کوتاه « بیابیاموزیم » را بیشتر بشناسیم.