162 - وزیر آموزش وپرورش: برای هر وضعیتی در شروع سال تحصیلی آینده، آماده‌ایم

وزیر آموزش وپرورش: برای هر وضعیتی در شروع سال تحصیلی آینده، آماده‌ایم

محسن حاجی میرزایی طی سفر به خراسان شمالی در تاریخ ۲۸ خرداد ماه، با اشاره به اینکه پیش‌بینی وضعیت شیوع ویروس کرونا در آینده امکان پذیر نیست، اظهارکرد: بر همین اساس خود را برای شرایط آینده آماده کرده ایم و اگر قرار باشد که برخی از ایام سال که دانش آموزان حضور داشته باشند و چه حضور نداشته باشند، آمادگی کسب کرده ایم.

وی افزود: حتی آمادگی‌های لازم نیز فراهم شده است که چه درس‌هایی در دوره حضوری دانش‌آموزان در کلاس های درس و چه درس‌هایی در بستر فضای مجازی آموزش داده شود.

حاجی میرزایی ادامه داد: اگر ناگزیر باشیم کلاس‌ها را محدودتر کنیم، برای این امر نیز آمادگی‌های لازم کسب شده است. وی در ارتباط با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به دانش‌آموزان نیز بیان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت در کتاب‌های درسی دیده شده است و این چنین نیست که چیزی از کتاب‌های درسی حذف شده باشد و هیچ چیزی حذف نشده است.

163 756x400 - وزیر آموزش وپرورش: برای هر وضعیتی در شروع سال تحصیلی آینده، آماده‌ایم

 آموزش و پرورش جایگاه ویژه‌ای در احیاء ارزش‌های دینی، انقلابی و اسلامی دارد و در سند تحول بنیادین مهمترین مقوله ما تربیت انسان‌ها در وجوه مختلف اعتقادی، فرهنگی، اخلاقی، عبادی، سیاسی و اجتماعی است. وی تاکیدکرد: در ۱۳ آبان و هشت سال دفاع مقدس دانش‌آموزان نقش مهمی را ایفا کرده‌اند، بطوریکه این وزارتخانه دارای ۳۶ هزار دانش‌آموز و چهار هزار معلم شهید است.

 

منبع: www.isna.ir

تاریخ: ۳۱ خردادماه ۱۳۹۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

دانش آموز عزیز ، دبیر این درس هر شب از ساعت 21 الی 24 در بخش دیدگاه پاسخگوی سوالات شما می باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *